Sleva 10 % pro registrované zákazníky. Registrace ZDE

BeSafe autosedačka 0-25 kg iZi Plus X1 Metallic Mélange

Kód: BP3167.002
10 399 Kč
Skladem

Autosedačka pro děti o hmotnosti 0-25 kg, bezpečnostní skupina 0 a 0+, skupina I a skupina II (dle evropských norem ECE). Jako rodiče zcela jistě oceníte upevnění sedačky zajišťované bezpečnostním pásem a zabezpečení dítěte, které poskytuje 5bodový pás. Klíčovým prvkem je také instalace proti směru jízdy. Model  iZi X1 Plus nabízí také naklápění sedačky do lehu, ochranu proti bočnímu nárazu, nastavitelnou polohu opěrek a snímatelný (pratelný) potah. Pro děti do hmotnosti 12,7 kilogramů.

  • dětská autosedačka instalovaná protisměru jízdy
  • autosedačka pro skupinu 0
  • váhová kategorie 0-25 kg
  • nastavitelná do 3 pozic pro spánek
  • nastavitelná opěrka hlavy
  • instalace pomocí 3-bodového pásu vozu
  • polstrované 5-ti bodové pásy

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zajistěte svému dítěti jednak pohodlí, ale především bezpečí při vašich cestách autem. Autosedačka iZi Plus X1 přináší nová vylepšení, mezi která patří například více polstrovaná odnímatelná vložka a vylepšený SIP+. Sedačka Metallic Mélange je vhodná pro malé cestovatele od 0 do 25 kg. Autosedačku nainstalujete proti směru jízdy a dítě pak zapnete pětibodovými bezpečnostními pásy. Autosedačky BeSafe můžete nastavit do 3 pozic, včetně pozice pro spánek, ale i výškově nastavit opěrku hlavy. Snadnější usazení vaší ratolesti do sedačky vám zajistí integrované magnetky. Skvělou vychytávkou na autosedačce BeSafe iZi Plus X1 je pak vylepšená přídavná boční ochrana BeSafe SIP+. Díky snímatelným potahům je údržba sedačky velmi jednoduchá a snadná. Instalaci lehce zvládnete za pomoci tříbodového pásu auta.

Homologační nařízení pro dětské zádržné systémy i-Size. (1)

Doplňkové parametry

Kategorie: Autosedačky 0-25kg
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

BeSafe je firma založená v Norsku v roce 1919 rodinou Torgersen. Od roku 1963 se specializuje na výzkum a vývoj bezpečnostních prvků v automobilech pro ještě nenarozené děti, batolata i starší děti. Pro BeSafe vždy bude bezpečnost dětí při cestování na prvním místě. Dlouhodobé zkušenosti v této oblasti v kombinaci s inovacemi sehrály významnou roli v rozvoji této společnosti, a také vedly k tomu, že autosedačky BeSafe získaly řadu ocenění nejen v crash testech. Důležitým zdrojem inspirace a úspěchu bylo bezpečné cestování pro děti. Intenzita dnešní dopravy, nárůst počtu automobilů, požadavky na rychlost a bezpečnost jsou opravdu nekompromisním motivem pro rozvoj jejich dětských autosedaček. Hlavním cílem je ochránit vaše dítě nejlepším možným způsobem v případě dopravní nehody. Zapomeňme na ocenění a testy, ty nejsou pro BeSafe tak jak to funguje v reálném životě. To znamená, že bezpečná autosedačka v bezpečném voze je schopná zachránit lidský život.