Axkid Autosedačka Grow Isofix Black

Kód: 17849/BLA 17849/GRE 17849/PET Zvolte variantu
3 990 Kč
Obvykle do 2 dnů Obvykle do 2 dnů Obvykle do 2 dnů Zvolte variantu
Varianta

Grow Isofix roste s vaším dítětem, opěrka hlavy i bočnice mají obě sedm poloh nastavení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Když už vaše děti vyrostou tak, že se opravdu nevejdou do protisměrné autosedačky, je na čase přejít do vyšší kategorie a začít dítě vozit v sedačce po směru jízdy. Vhodnou variantou je třeba Grow ISOFIX, autosedačka pro váhovou kategorii od 15 do 36 kg s vysokou zádovou opěrkou, která navíc nabízí možnost instalace na Isofixové kotvy.

Axkid Grow ISOFIX roste s vaším dítětem, protože spolu s ním se zvyšuje zádová opěrka a rozšiřují se bočnice, autosedačka má 7 poloh. Se zatažitelnými Isofixovými konektory máte jistotu, že sedačka vždy bezpečně drží na místě, i v případě, že v ní dítě zrovna nesedí.

V bodech:

· Váhová kategorie 15 – 36 kg

· Orientace: Po směru jízdy

· Instalace možná pomocí Isofixu

· Při instalaci s Isofixem lze autosedačku polohovat

· Vysoké bočnice zajišťují vysokou bezpečnost i v případě bočního nárazu

· Výškově nastavitelná opěrka hlavy (7 poloh) roste s dítětem

· Bočnice se rozšiřují v závislosti na výšce opěrky hlavy

· Schválena podle ECE R44/04

· Ve 3 barevných variantách (černá, modrá, šedá)

· Potah lze prát v pračce do 30°C

Rozměry (š×v×h): 44×65-87(polohovací)×41 cm

Váha: 5,9 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Autosedačky 15-36kg
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jsme posedlí bezpečností.

Naší vizí je vytvořit nejbezpečnější dětské autosedačky na celosvětovém trhu. Stejně jako jsou současná auta stále bezpečnější, roste i potřeba neustálého vývoje dětských autosedaček. V tomto bodě se nachází naše nadšení pro věc. Vyvíjíme naše výrobky v duchu skandinávské filozofie, že nejbezpečnější je cestovat proti směru jízdy! Výhody jízdy v protisměru jsou řádně zdokumentovány. Sdílíme názor, že děti by měly cestovat v poloze proti směru jízdy a na tom pracujeme.

Máme tu čest být přední dodavatel dětských autosedaček na švédském i evropském trhu. Díky spolehlivému zázemí v oblasti dětských autosedaček a švédského automobilového průmyslu jsme v průběhu mnoha let shromáždili znalosti a informace o zkušenostech s cestováním proti směru jízdy. První autosedačky, které společnost navrhla a vyrobila, byly uvedeny na trh na začátku léta 2011. Byly založeny na hlavní švédské filozofii, týkající se bezpečnosti dětí - že děti by měly cestovat v poloze proti směru jízdy. Využíváme nejnovější výrobní metody a, samozřejmě, všechny naše autosedačky splňují nejnovější normy. Jsme pyšní na to, že švédští rodiče jsou s našimi výrobky spokojeni.
Je na čase následovat švédské vedení v oblasti dětské bezpečnosti a používat autosedačku v protisměru jízdy co nejdéle.
Vítejte v bezpečnějším světě!

Axkid – je švédská značka, vyvinutá ve spolupráci s automobilovým průmyslem země. Společnost byla založena roku 2009. U jejího zrodu stáli Tony Qvist a Tony Broberg, oba s předchozími pracovními zkušenostmi v oblasti dětské bezpečnosti a především mezi dětskými autosedačkami různých společností. Ve výsledku nashromáždili znalosti a informace z mnohaletého testování v poloze proti směru jízdy. Na základě tohoto podkladu byly vyvinuty autosedačky Axkid, navazující na hlavní švédskou filozofii o dětské bezpečnosti, představenou v 60. letech minulého století. Využíváme nejnovější výrobní metody a, samozřejmě, všechny naše autosedačky splňují nejnovější normy, ECE R44/04. První autosedačky, které společnost navrhla a vyrobila, byly uvedeny na trh na začátku léta 2011.