Sleva 10 % pro registrované zákazníky na vybrané zboží.
Registrace ZDE

BeSafe autosedačka 100-150 cm iZi Flex FIX i-Size metallic mélange

Kód: BP3163.002
7 999 Kč
Skladem

Zjednodušená verze populární sedačky iZi Flex FIX i-Size s nárokem na stejný mimořádně flexibilní prostor ve vozidle. Nákupem poskytnete svému dítěti ve věku zhruba 4 až 12 let velmi dobrou ochranu proti bočnímu nárazu. Sedačka navíc nabízí vedení ramenního popruhu v optimální pozici. Sedačka navíc doslova roste s vaším dítětem, v nejvyšší pozici dosahuje 82 centimetrů

  • unikátní autosedačka BeSafe skupina 2 - 3
  • váha 15-36 kg
  • věk dítěte přibližně 4 - 12 let
  • váha sedačky 7 kg
  • rozměr sedačky v nejvyšší pozici 82 cm
  • unikátní vedení bezpečnostního pásu
  • instalace pomocí ISOfixu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chytré a praktické bezpečí

Unikátní adaptace na prostor ve vozidle. Autosedačka iZi Flex FIX i-Size umožňuje uchytit tři autosedačky vedle sebe v jednom vozidle díky snímatelnému přídavnému systému SIP a štíhlé linii autosedačky. Nabízí navíc speciální tvar opěrky hlavy poskytuje komfort při cestování. Jedná se o chytrou variantu, který ocení každý rodič, kterému leží na srdci nejen bezpečí, ale také pohodlí jeho dítěte. Sedačku ukotvíte jednoduše po směru jízdy vozidla, k čemuž pomůže i snadná přizpůsobitelnost sedačky na tvar sedadla vašeho vozu. 

Vašemu dítěti poskytnete ochranu na dlouhou dobu, protože díky polohovatelnému nastavení je sedačka vhodná pro děti od čtyř do zhruba dvanácti let, respektive ve váhové kategorii mezi 15 a 36 kilogramy. V nejvyšší pozici sedačka měří až 82 centimetrů. Navíc má nastavitelnou opěrku hlavy a takzvanou odpočinkovou pozici, kterou ocení každý rodič i dítě. Ukotvení pomocí systému ISOFIX navíc dodá větší klid, protože budete vědět, že pro své dítě děláte z hlediska bezpečnosti maximum.

Kotvící systém ISOFIX

ISOFIX je bezpečný kotvící systém, který je založený na instalování autosedačky k jistícím bodům auta, aniž by přitom využíval bezpečnostní pásy. Jeho bezpečnost spočívá v tom, že neumožňuje, abyste autosedačku ukotvili špatně.

Homologační nařízení pro dětské zádržné systémy i-Size. (1)

Doplňkové parametry

Kategorie: Autosedačky 15-36kg
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

BeSafe je firma založená v Norsku v roce 1919 rodinou Torgersen. Od roku 1963 se specializuje na výzkum a vývoj bezpečnostních prvků v automobilech pro ještě nenarozené děti, batolata i starší děti. Pro BeSafe vždy bude bezpečnost dětí při cestování na prvním místě. Dlouhodobé zkušenosti v této oblasti v kombinaci s inovacemi sehrály významnou roli v rozvoji této společnosti, a také vedly k tomu, že autosedačky BeSafe získaly řadu ocenění nejen v crash testech. Důležitým zdrojem inspirace a úspěchu bylo bezpečné cestování pro děti. Intenzita dnešní dopravy, nárůst počtu automobilů, požadavky na rychlost a bezpečnost jsou opravdu nekompromisním motivem pro rozvoj jejich dětských autosedaček. Hlavním cílem je ochránit vaše dítě nejlepším možným způsobem v případě dopravní nehody. Zapomeňme na ocenění a testy, ty nejsou pro BeSafe tak jak to funguje v reálném životě. To znamená, že bezpečná autosedačka v bezpečném voze je schopná zachránit lidský život.

×

Splátková kalkulačka ESSOX