BeSafe autosedačka 15-36 kg iZi Up X3 fix Black Cab

Kód: BP3109.064
5 499 Kč
Skladem

Autosedačka pro děti o hmotnosti 15-36 kg, patřící do bezpečnostních skupin II a  III (dle evropských norem ECE). Upevnění sedačky zajišťuje bezpečnostní pás nebo systém ISOFIX (základna není součástí balení). Své dítě zajistíte pomocí tříbodového pásu, sedačka iZi Up X3 fix nabízí také ochranu proti bočnímu nárazu.

  • universální autosedačka pro skupinu II a III (15-36kg)
  • certifikovaná dle normy ECE R44/04
  • uchycení po směru jízdy
  • instalace pomocí ISOfixu nebo 3-bodového pásu automobilu
  • SIR Side Impact Rotation - autosedačky jsou opatřeny unikátním bezpečnostním systémem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elegance, spolehlivý bezpečnostní systém a kvalita. Právě takové je sedačka BeSafe iZi Up X3 fix. Autosedačky norské společnosti BeSafe mají dlouhodobě vynikající výsledky během takzvaných crashtestů, tedy zkouškách odolnosti při nárazech či bouračkách. Sedačka iZi Up X3 fix nabízí nejen příjemný design, který sedne do každého auta, ale také nadstandardní míru bezpečnosti díky možnosti instalace pomocí kotvícího systému ISOFIX. Autosedačka je navíc opatřena unikátním vnitřním bezpečnostním systémem, který vašemu dítěti poskytne nejen bezpečí, ale také velkou míru pohodlí. Vaši ratolest totiž ochrání proti úrazu o boční dveře, ale nabízí také možnost nastavení výšky hlavové i zádové opěrky. Navíc je věkově poměrně univerzální - hmotnost mezi 15 a 36 kilogramy totiž odpovídá věku mezi čtyřmi a dvanácti lety.

Kotvící systém ISOFIX

ISOFIX je bezpečný kotvící systém, který je založený na instalování autosedačky k jistícím bodům auta, aniž by přitom využíval bezpečnostní pásy. Jeho bezpečnost spočívá v tom, že neumožňuje, abyste autosedačku ukotvili špatně. Více se dozvíte zde.

Homologační nařízení pro dětské zádržné systémy i-Size. (1)

Doplňkové parametry

Kategorie: Autosedačky 15-36kg
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

BeSafe je firma založená v Norsku v roce 1919 rodinou Torgersen. Od roku 1963 se specializuje na výzkum a vývoj bezpečnostních prvků v automobilech pro ještě nenarozené děti, batolata i starší děti. Pro BeSafe vždy bude bezpečnost dětí při cestování na prvním místě. Dlouhodobé zkušenosti v této oblasti v kombinaci s inovacemi sehrály významnou roli v rozvoji této společnosti, a také vedly k tomu, že autosedačky BeSafe získaly řadu ocenění nejen v crash testech. Důležitým zdrojem inspirace a úspěchu bylo bezpečné cestování pro děti. Intenzita dnešní dopravy, nárůst počtu automobilů, požadavky na rychlost a bezpečnost jsou opravdu nekompromisním motivem pro rozvoj jejich dětských autosedaček. Hlavním cílem je ochránit vaše dítě nejlepším možným způsobem v případě dopravní nehody. Zapomeňme na ocenění a testy, ty nejsou pro BeSafe tak jak to funguje v reálném životě. To znamená, že bezpečná autosedačka v bezpečném voze je schopná zachránit lidský život.