BeSafe autosedačka 9-18 kg iZi Comfort X3 ISOfix Black Cab

Kód: BP3103.064
10 299 Kč
Skladem

Univerzální autosedačka s instalací po směru jízdy pro váhovou kategorii 9-18 kilogramů. iZi Comfort X3 ISOfix nabízí zvýšenou bezpečnost díky možnosti instalace pomocí systému ISOFIX. Nákupem této autosedačky nejen, že vašemu dítěti zajistíte bezpečí, ale také pohodlí i díky unikátnímu polohování sedačky.

  • universální autosedačka pro skupiny I
  • váhová kategorie 9-18 kg
  • certifikovaná dle normy ECE R44/04
  • uchycení po směru jízdy
  • instalace: 3-bodovým pásem / ISOfixem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pohodlí, bezpečí, jistota. Všechny tyto možnosti nabízí parádní autosedačka BeSafe iZi Comfort ISOfix X3, která se instaluje po směru jízdy. Součástí balení je i vnitřní odnímatelná vložka s polstrovanými pětibodovými pásy a dalšími standardními BeSafe prvky. Sedačka iZi Comfort X3 ISOfix lze instalovat buď pomocí ISOfixu nebo tříbodovým automobilovým bezpečnostním pásem. Unikátní systém vedení pásu umožňuje velmi snadnou instalaci autosedačky, což samozřejmě poskytuje lepší bezpečnost pro dítě. Unikátní polohování sedačky je zárukou bezpečnosti. Při nastavování pozice pro spánek není nutné znovu utahovat bezpečnostní pás. Sedačka disponuje zabudovanou ochranou při bočním nárazu, která chrání hlavu a krk. Tato autosedačka umožňuje instalaci pomocí kotvícího systému ISOFIX, který je součástí balení..

Kotvící systém ISOFIX

ISOFIX je bezpečný kotvící systém, který je založený na instalování autosedačky k jistícím bodům auta, aniž by přitom využíval bezpečnostní pásy. Jeho bezpečnost spočívá v tom, že neumožňuje, abyste autosedačku ukotvili špatně. Více se dozvíte zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Autosedačky 9-18kg
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

BeSafe je firma založená v Norsku v roce 1919 rodinou Torgersen. Od roku 1963 se specializuje na výzkum a vývoj bezpečnostních prvků v automobilech pro ještě nenarozené děti, batolata i starší děti. Pro BeSafe vždy bude bezpečnost dětí při cestování na prvním místě. Dlouhodobé zkušenosti v této oblasti v kombinaci s inovacemi sehrály významnou roli v rozvoji této společnosti, a také vedly k tomu, že autosedačky BeSafe získaly řadu ocenění nejen v crash testech. Důležitým zdrojem inspirace a úspěchu bylo bezpečné cestování pro děti. Intenzita dnešní dopravy, nárůst počtu automobilů, požadavky na rychlost a bezpečnost jsou opravdu nekompromisním motivem pro rozvoj jejich dětských autosedaček. Hlavním cílem je ochránit vaše dítě nejlepším možným způsobem v případě dopravní nehody. Zapomeňme na ocenění a testy, ty nejsou pro BeSafe tak jak to funguje v reálném životě. To znamená, že bezpečná autosedačka v bezpečném voze je schopná zachránit lidský život.