Axkid Autosedačka Duofix

Kód: 84/BLA 84/RED 84/GRE 84/PET Zvolte variantu
14 490 Kč
Obvykle do 2 dnů Obvykle do 2 dnů Obvykle do 2 dnů Obvykle do 2 dnů Zvolte variantu
Varianta

Autosedačka může být použita v poloze proti i po směru jízdy, v autech s Isofixem nebo bez.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Integrovaný samodotahovací systém upínání pětibodových popruhů a speciální usazovací funkce, která zajistí pevnou a stabilní instalaci na sedadlo jsou patentované novinky, které dělají z Axkid Duofix průkopníka mezi dětskými autosedačkami. Sedačka může být použita v poloze proti i po směru jízdy, v autech s Isofixem nebo bez. Měkké, polstrované ramenní popruhy a pohodlná opěrka hlavy ještě přispívají k co největšímu možnému pohodlí. Tato autosedačka byla vyvinuta na základě nejnovějšího výzkumu v oblasti bezpečnosti dětí a ve spojení s nově vyvinutými samodotahovacími popruhy poskytuje vašemu dítěti v případě nehody vynikající ochranu. Opěrka hlavy má sedm pevných poloh a poskytuje tak pohodlí i pro nejmenší děti. Autosedačku lze použít v poloze proti směru jízdy pro děti vážící 9-18 kg s Isofixem, v rozmezí 9-18 s 3-bodovým pásem auta. Po směru jízdy platí rozmezí 15-25 kg, s 3-bodovým pásem auta. Potah lze prát v pračce na 30°C.
Automatické nastavení opěrky hlavy a celého systému popruhů poskytuje dítěti optimální oporu a bezpečí.
Sedm pevných poloh opěrky hlavy.
Nastavení do tří poloh umožňuje přizpůsobit náklon autosedačky.
Bezpečnost
Duofix je schválena podle normy ECE R44/04. Autosedačka je určena pro cestování v poloze proti směru jízdy pro děti vážící 9–25 kg při použití 3-bodového pásu auta a 9–18 kg při použití Isofixu. V poloze po směru jízdy lze použít pro děti vážící 15-25 kg při použití 3-bodového pásu auta, pro děti od 9 do 18 kg s pětibodovými popruhy sedačky.
Doporučeno švédskými rodiči.
Prošlo testem stanoveným REACH

INFORMACE
Rozměry a váha Duofix: Šířka: 44 cm, výška:
62 cm, hloubka: 58 cm. Váha: 14,6 kg

 

INFORMACE O TESTOVÁNÍ
ECE
Písmeno ‘E’ je evropské označení, řízené normou
ECE 44, tzn. E je označení Evropy, zatímco ECE
Je Ekonomická komise Spojených národů pro Evropu. Ochranné prostředky jsou v současné době testovány podle nejnovější verze (ECE R 44.04),
Ale na trhu existují i výrobky, testované podle předchozí verze (ECE R 44.03). Testování probíhá v jedné z 15 zemí, které přijaly ECE R 44 a výsledné schválení je potom platné automaticky ve všech těchto zemích. 
REACH
Registration, Evaluation, Authorization and Restriction of Chemicals
(REACH) je nařízení EU, které nahrazuje velké části zákonů o chemických látkách. Bylo zavedeno do praxe v EU před červnem 2007 a od stejné doby i ve Švédsku. Nařízení vstoupilo v platnost v celé EU 1.6.2007, ale jednotlivá ustanovení REACH vstupují v platnost postupně po etapách.
FOLKSAM
Švédská pojišťovací společnost
Folksam testovala 17 různých dětských autosedaček, dostupných na švédském trhu pro děti od 9 měsíců do cca 4 let. Všichni rodiče si přejí, aby jejich dítě cestovalo v autě bezpečně a to je téma, které zaměstnává mnoho lidí. Společnost Folksam se proto rozhodla testovat dětské sedačky jako způsob pomoci rodičům vybrat tu nejlepší možnou sedačku.
NEJLEPŠÍ V TESTU
Bäst-i-test.se jsou švédské internetové stránky, které porovnávají vyhodnocení a výsledky spotřebitelských tesů, poskytují nestranné názory a hodnocení spotřebního zboží. Testy jsou velmi nekompromisní a provádějí je nejrůznější odborníci, všichni vysoce erudovaní v konkrétních oblastech.
Internetové stránky zahrnují výrobky v různých cenových hladinách a poskytují doporučení, která pomohou s výběrem nejlepší koupě s ohledem na výši vašeho rozpočtu.
SMARTSON
V průběhu 4 týdnů testovalo 12 rodin autosedačku Axkid Duofix. Při zkoušení se hodnotily vlastnosti autosedačky na krátkých i dlouhých cestách. 92% z 12 testovacích rodin prohlásilo, že by výrobek doporučili.
CCC
Obecně známé značení CCC (The China Compulsory Certificate - povinný certifikát pro Čínu) je povinné bezpečnostní označení pro výrobky dovážené, prodávané a používané na čínském trhu. Označení CCC je povinné pro zboží, vyrobené v Číně i pro zahraniční, dovezené produkty.


Ve Švédsku se používají autosedačky v poloze proti směru jízdy již více než 50 let. Pozice proti směru jízdy je nejbezpečnější způsob cestování v autě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Autosedačky 9-25kg
Záruka: 2 roky

Axkid Duofix

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jsme posedlí bezpečností.

Naší vizí je vytvořit nejbezpečnější dětské autosedačky na celosvětovém trhu. Stejně jako jsou současná auta stále bezpečnější, roste i potřeba neustálého vývoje dětských autosedaček. V tomto bodě se nachází naše nadšení pro věc. Vyvíjíme naše výrobky v duchu skandinávské filozofie, že nejbezpečnější je cestovat proti směru jízdy! Výhody jízdy v protisměru jsou řádně zdokumentovány. Sdílíme názor, že děti by měly cestovat v poloze proti směru jízdy a na tom pracujeme.

Máme tu čest být přední dodavatel dětských autosedaček na švédském i evropském trhu. Díky spolehlivému zázemí v oblasti dětských autosedaček a švédského automobilového průmyslu jsme v průběhu mnoha let shromáždili znalosti a informace o zkušenostech s cestováním proti směru jízdy. První autosedačky, které společnost navrhla a vyrobila, byly uvedeny na trh na začátku léta 2011. Byly založeny na hlavní švédské filozofii, týkající se bezpečnosti dětí - že děti by měly cestovat v poloze proti směru jízdy. Využíváme nejnovější výrobní metody a, samozřejmě, všechny naše autosedačky splňují nejnovější normy. Jsme pyšní na to, že švédští rodiče jsou s našimi výrobky spokojeni.
Je na čase následovat švédské vedení v oblasti dětské bezpečnosti a používat autosedačku v protisměru jízdy co nejdéle.
Vítejte v bezpečnějším světě!

Axkid – je švédská značka, vyvinutá ve spolupráci s automobilovým průmyslem země. Společnost byla založena roku 2009. U jejího zrodu stáli Tony Qvist a Tony Broberg, oba s předchozími pracovními zkušenostmi v oblasti dětské bezpečnosti a především mezi dětskými autosedačkami různých společností. Ve výsledku nashromáždili znalosti a informace z mnohaletého testování v poloze proti směru jízdy. Na základě tohoto podkladu byly vyvinuty autosedačky Axkid, navazující na hlavní švédskou filozofii o dětské bezpečnosti, představenou v 60. letech minulého století. Využíváme nejnovější výrobní metody a, samozřejmě, všechny naše autosedačky splňují nejnovější normy, ECE R44/04. První autosedačky, které společnost navrhla a vyrobila, byly uvedeny na trh na začátku léta 2011.