Little Angel fusak fusak Duo Hvězda Outlast 2019 tm.hnědá/krémová

Kód: BP6368D.01
1 349 Kč
Skladem

Fusak DUO HVĚZDA Outlast od výrobce Little Angel je pro vaše dítě zárukou kvality, bezpečí a pohodlí. Firma Little Angel je česká a proto nabízí osobní přístup ke každému výrobku a naším prostřednictvím i k zákazníkům. Využívá jedinečnou technologii i materiály, které vašemu potomkovi zajistí příjemné prostředí od října do dubna v jakémkoliv počasí. Vhodný pro děti do dvou let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fusak DUO HVĚZDA Outlast je nový model dětského fusaku české značky Little Angel. Stejně jako ostatní modely fusaků této značky, obsahuje termoregulační materiál Outlast, který upravuje teplotní klima uvnitř fusaku. Tento fusak se běžně používá od října do dubna, aniž by se v něm miminko přehřívalo či mu byla zima. Při nepříznivém počasí, můžete otvor kolem hlavičky stáhnout pomocí šňůrky s brzdičkou. Šňůrku pak skryjete do kapsičky, aby neohrožovala bezpečnost dítěte. Fusak má otvory pro pětibodové zapínání, na zadním díle je protiskluzová podložka, aby v kočárku dobře držel a nesklouzával. Přední díl je možné úplně odepnout a vyměnit za druhý, který je přiložen v balení.

Náhradní díl je v barvě vnitřku fusaku. Výměnu předního dílu tak můžete využít nejen při jeho ušpinění, ale také když chcete změnit jeho vzhled. Po odepnutí předního dílu můžete fusak natáhnout na kočárek a používat jako podložku do kočárku. Samostatný (odepnutý) přední díl můžete použít jako přebalovací podložku. Pro zvýšení bezpečnosti při pobytu venku za snížené viditelnosti, jsou použity také další bezpečnostní prvky např. reflexní zip, reflexní paspule a reflexní aplikace na předním díle. Vhodný pro děti od narození do 2 let.

• materiál: vrchní - šusťákovina (100% PA s PU zátěrem), vnitřní - wellsoft (100% PES)

• praní: jemné do 40°C

Materiál Outlast je speciální textilní funkční materiál vázaný na bavlnu. Byl vyvinutý v NASA a původně se přidával do rukavic a obleků kosmonautů. Nyní se využívá převážně v oděvním průmyslu, ale můžete se s ním setkat také ve zdravotnictví nebo armádě. Vyniká především výbornými termoregulačními vlastnostmi. Umí regulovat a vyrovnávat teplotu těla. Jakmile materiál pozná zvyšující se teplotu pokožky, začne okamžitě teplo pohlcovat a teplotu mezi pokožkou a materiálem snižovat. Pochopitelně v případě chladu se zachová přesně naopak, opět pro udržení tepelné pohody. Outlast také redukuje vznik potu a omezuje tak pocení až o 40%. Po testech ve vesmíru Outlast konečně na Zemi.

Technologie Outlast je jediným materiálem typu Phase Change, který získal pečeť Certified Space Technology. Tato technologie byla původně vyvinuta pro organizaci NASA a je průběžně ověřována ohledně efektivity a bezpečnosti, a to v nejrůznějších aplikacích, které na trh dodávají renomované značky. V současnosti vlastní Outlast přes 26 patentů v segmentu materiálů regulujících teplotu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Fusaky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: