Sleva 10 % pro registrované zákazníky. Registrace ZDE
Little Angel fusak fusak tenký 5ti bod Mazlík Outlast černobílá/černá
Kód: BP6369T.01Detailní popis produktu
Tenký fusak je ideální na jaro nebo podzim. Díky své velikosti se hodí do sportovního kočárku i autosedačky. Fusak je připraven až pro 5tibodový upínací systém - univerzální řešení se zipy pro všechny typy zapínání. Obsahuje vrstvu bavlny s termoregulačním materiálem Outlast, který udržuje stabilní teplotu a zabraňuje přehřívání dítěte. Jde stáhnout kolem hlavičky a gumičku pak schovat do nenápadné kapsičky. Fusak je opatřen reflexním zipem a zdobí jej našité logo s reflexní hvězdou.
• rozměry: 100 x 45 cm
• materiálové složení: 90% Bavlna, 10% Elastan, 100% Polyester Outlast, 100%Polyester
• údržba: praní 30°C, doporučujeme dodržovat prací symboly uvedené na etiketě
Materiál Outlast je speciální textilní funkční materiál vázaný na bavlnu. Byl vyvinutý v NASA a původně se přidával do rukavic a obleků kosmonautů. Nyní se využívá převážně v oděvním průmyslu, ale můžete se s ním setkat také ve zdravotnictví nebo armádě. Vyniká především výbornými termoregulačními vlastnostmi. Umí regulovat a vyrovnávat teplotu těla. Jakmile materiál pozná zvyšující se teplotu pokožky, začne okamžitě teplo pohlcovat a teplotu mezi pokožkou a materiálem snižovat. Pochopitelně v případě chladu se zachová přesně naopak, opět pro udržení tepelné pohody. Outlast také redukuje vznik potu a omezuje tak pocení až o 40%. Po testech ve vesmíru Outlast konečně na Zemi.
Certifikovaná vesmírná technologie
Technologie Outlast je jediným materiálem typu Phase Change, který získal pečeť Certified Space Technology. Tato technologie byla původně vyvinuta pro organizaci NASA a je průběžně ověřována ohledně efektivity a bezpečnosti, a to v nejrůznějších aplikacích, které na trh dodávají renomované značky. V současnosti vlastní Outlast přes 26 patentů v segmentu materiálů regulujících teplotu.
Doplňkové parametry
Kategorie: | Fusaky |
---|---|
Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.