Autosedačka Axkid Dallas Svart 15-36 kg

Kód: 26450
2 490 Kč
Obvykle do 2 dnů

Extra silně polstrované sedadlo a opěrka zad poskytují optimální pohodlí a ten pravý zážitek z jízdy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Axkid Dallas je autosedačka pro cestování v poloze po směru jízdy a je bezpečná a stabilní pro děti od 15 do 36 kg. Opěrku hlavy lze přizpůsobit výšce dítěte. Extra silně polstrované sedadlo a opěrka zad poskytují optimální pohodlí a ten pravý zážitek z jízdy. Díky chytrému provedení sedačky ji mohou děti používat samostatně. Potah lze prát v pračce na 30°C.  
Vysoké bočnice zajišťují vysokou úroveň ochrany v případě bočního nárazu.
Oddělitelná opěrka zad, podsedák lze používat samostatně.
Axkid doporučuje používat s vaším Dallasem fixační pásek, viz příslušenství.
Opěrka hlavy má sedm poloh, zajišťujících optimální vedení bezpečnostního pásu.
Bederní pás zajišťuje správné vedení.
Lehké a flexibilní polstrování ramenního pásu.
Bezpečnost
Dallas je schválena podle normy ECE R44/04.
Autosedačka je určena pro použití v poloze po směru jízdy pro děti vážící 15-36 kg.


INFORMACE
Rozměry a váha Dallas: šířka: 44 cm,
výška: 69/83 cm (běžná/prodloužená) hloubka:40 cm. Váha: 3,5 kg

INFORMACE O TESTOVÁNÍ
ECE
Písmeno ‘E’ je evropské označení, řízené normou
ECE 44, tzn. E je označení Evropy, zatímco ECE
Je Ekonomická komise Spojených národů pro Evropu. Ochranné prostředky jsou v současné době testovány podle nejnovější verze (ECE R 44.04),
Ale na trhu existují i výrobky, testované podle předchozí verze (ECE R 44.03). Testování probíhá v jedné z 15 zemí, které přijaly ECE R 44 a výsledné schválení je potom platné automaticky ve všech těchto zemích. 
CCC
Obecně známé značení CCC (The China Compulsory Certificate - povinný certifikát pro Čínu) je povinné bezpečnostní označení pro výrobky dovážené, prodávané a používané na čínském trhu. Označení CCC je povinné pro zboží, vyrobené v Číně i pro zahraniční, dovezené produkty.

Doplňkové parametry

Kategorie: Autosedačky 15-36kg
Záruka: 2 roky

Axkid Dallas

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jsme posedlí bezpečností.

Naší vizí je vytvořit nejbezpečnější dětské autosedačky na celosvětovém trhu. Stejně jako jsou současná auta stále bezpečnější, roste i potřeba neustálého vývoje dětských autosedaček. V tomto bodě se nachází naše nadšení pro věc. Vyvíjíme naše výrobky v duchu skandinávské filozofie, že nejbezpečnější je cestovat proti směru jízdy! Výhody jízdy v protisměru jsou řádně zdokumentovány. Sdílíme názor, že děti by měly cestovat v poloze proti směru jízdy a na tom pracujeme.

Máme tu čest být přední dodavatel dětských autosedaček na švédském i evropském trhu. Díky spolehlivému zázemí v oblasti dětských autosedaček a švédského automobilového průmyslu jsme v průběhu mnoha let shromáždili znalosti a informace o zkušenostech s cestováním proti směru jízdy. První autosedačky, které společnost navrhla a vyrobila, byly uvedeny na trh na začátku léta 2011. Byly založeny na hlavní švédské filozofii, týkající se bezpečnosti dětí - že děti by měly cestovat v poloze proti směru jízdy. Využíváme nejnovější výrobní metody a, samozřejmě, všechny naše autosedačky splňují nejnovější normy. Jsme pyšní na to, že švédští rodiče jsou s našimi výrobky spokojeni.
Je na čase následovat švédské vedení v oblasti dětské bezpečnosti a používat autosedačku v protisměru jízdy co nejdéle.
Vítejte v bezpečnějším světě!

Axkid – je švédská značka, vyvinutá ve spolupráci s automobilovým průmyslem země. Společnost byla založena roku 2009. U jejího zrodu stáli Tony Qvist a Tony Broberg, oba s předchozími pracovními zkušenostmi v oblasti dětské bezpečnosti a především mezi dětskými autosedačkami různých společností. Ve výsledku nashromáždili znalosti a informace z mnohaletého testování v poloze proti směru jízdy. Na základě tohoto podkladu byly vyvinuty autosedačky Axkid, navazující na hlavní švédskou filozofii o dětské bezpečnosti, představenou v 60. letech minulého století. Využíváme nejnovější výrobní metody a, samozřejmě, všechny naše autosedačky splňují nejnovější normy, ECE R44/04. První autosedačky, které společnost navrhla a vyrobila, byly uvedeny na trh na začátku léta 2011.