Axkid Autosedačka Move

Kód: 93/BLA 93/GRE Zvolte variantu
8 490 Kč
Obvykle do 2 dnů Obvykle do 2 dnů Zvolte variantu
Varianta

Axkid Move byla vyvinuta pro bezpečné a pohodlné cestování v poloze proti směru jízdy v malých i velkých automobilech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Protisměrná autosedačka Axkid Move je určena především pro ty, kteří hledají bezpečné a přitom cenově dostupné řešení. Vaše dítě může cestovat v poloze proti směru jízdy až do váhy 25 kg (125 cm). Autosedačka se snadno instaluje pomocí 3-bodového bezpečnostního pásu auta. Axkid Move zabere opravdu málo místa a tak se hodí do větších i do menších aut.

Axkid Move přichází s inovativním systémem ochrany při bočním nárazu, ASIP (Axid Side Impact Protection), který byl vyvinut ve spolupráci s uznávaným německým crash institutem, poskytující dítěti nejlepší možnou ochranu v případě nárazu z boku. ASIP se používá na straně, směřující ke dveřím auta. Pokud instalujete autosedačku na prostřední sedadlo, ASIP není potřeba.

Opěrnou nohu Axkid Move lze prodloužit pomocí jediného tlačítka na straně, které je snadno přístupné.

Autosedačku lze naklonit (2 polohy), opěrka hlavy má 3 pevné polohy, vše pro dostatečné pohodlí a bezpečí dítěte. Pokud potřebujete větší náklon, můžete použít dodatečný klín (prodává se samostatně).

Axkid Move je schválena pro děti od 9 do 25 kg a dostala výborné hodnocení od několika nezávislých testovacích institutů. Může se pyšnit schválením Plus Testem (do 25 kg), cenou „Bra Val (Dobrá volba) 2015“ od švédské pojišťovací společnosti Folksam a je také schválena certifikační agenturou VCA pro případ nehody s převrácením auta na střechu.

V bodech:

· Váhová kategorie 9 – 25 kg (125 cm)
· Orientace: Proti směru jízdy
· Instalace: Na pásy
· 2 polohy náklonu
· Výrazně větší náklon lze docílit použitím přídavného klínu (prodává se samostatně)
· 3 polohy opěrky hlavy
· ASIP ochrana při bočním nárazu
· Schválena podle ECE R44/04
· Schválena Plus Testem do 25 kg
· „Bra Val (Dobrá volba) 2015“ dle Folksam
· Testováno a schváleno REACH
· Schváleno VCA pro případ nehody s převrácením na střechu
· Umožňuje cestování v protisměru až do 125 cm
· Vhodná i do menších aut
· Ve 2 barevných variantách (černá, šedá)
· Potah lze prát v pračce do 30°C

Rozměry (š×v×h): 44×61×56 cm

Váha: 9,6 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Autosedačky 9-25kg
Záruka: 2 roky
Váhová kategorie: 9-25 kg
Hmotnost: 9.6 kg
Norma: ECE R44/04
Typ upevnění : pás
Polohování: 2 polohy
Směr instalace : proti směru

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jsme posedlí bezpečností.

Naší vizí je vytvořit nejbezpečnější dětské autosedačky na celosvětovém trhu. Stejně jako jsou současná auta stále bezpečnější, roste i potřeba neustálého vývoje dětských autosedaček. V tomto bodě se nachází naše nadšení pro věc. Vyvíjíme naše výrobky v duchu skandinávské filozofie, že nejbezpečnější je cestovat proti směru jízdy! Výhody jízdy v protisměru jsou řádně zdokumentovány. Sdílíme názor, že děti by měly cestovat v poloze proti směru jízdy a na tom pracujeme.

Máme tu čest být přední dodavatel dětských autosedaček na švédském i evropském trhu. Díky spolehlivému zázemí v oblasti dětských autosedaček a švédského automobilového průmyslu jsme v průběhu mnoha let shromáždili znalosti a informace o zkušenostech s cestováním proti směru jízdy. První autosedačky, které společnost navrhla a vyrobila, byly uvedeny na trh na začátku léta 2011. Byly založeny na hlavní švédské filozofii, týkající se bezpečnosti dětí - že děti by měly cestovat v poloze proti směru jízdy. Využíváme nejnovější výrobní metody a, samozřejmě, všechny naše autosedačky splňují nejnovější normy. Jsme pyšní na to, že švédští rodiče jsou s našimi výrobky spokojeni.
Je na čase následovat švédské vedení v oblasti dětské bezpečnosti a používat autosedačku v protisměru jízdy co nejdéle.
Vítejte v bezpečnějším světě!

Axkid – je švédská značka, vyvinutá ve spolupráci s automobilovým průmyslem země. Společnost byla založena roku 2009. U jejího zrodu stáli Tony Qvist a Tony Broberg, oba s předchozími pracovními zkušenostmi v oblasti dětské bezpečnosti a především mezi dětskými autosedačkami různých společností. Ve výsledku nashromáždili znalosti a informace z mnohaletého testování v poloze proti směru jízdy. Na základě tohoto podkladu byly vyvinuty autosedačky Axkid, navazující na hlavní švédskou filozofii o dětské bezpečnosti, představenou v 60. letech minulého století. Využíváme nejnovější výrobní metody a, samozřejmě, všechny naše autosedačky splňují nejnovější normy, ECE R44/04. První autosedačky, které společnost navrhla a vyrobila, byly uvedeny na trh na začátku léta 2011.