Autosedačka Takata MIDI I-SIZE PLUS

Kód: 21698/BLA 21698/BLA2 21698/BLA3 21698/BLA4 Zvolte variantu
10 990 Kč
Obvykle do 2 dnů Obvykle do 2 dnů Obvykle do 2 dnů Obvykle do 2 dnů Zvolte variantu
Varianta

Vysoce adaptabilní TAKATA MIDI I-SIZE PLUS je bezpečným, robustním parťákem pro všechny cestovatele, speciálně navrženým a konstruovaným pro potřeby malých cestovatelů, od narození do cca 4 let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Protisměrná dětská autosedačka určená normou UNECE-R 129/00 (i-Size) pro děti od 40-ti do 150-ti centimetrů (doporučeno od narození do cca 4 let věku dítěte). Dětská autosedačka TAKATA MIDI I-SIZE může být díky základně TAKATA I-SIZE BASE PLUS ve Vašem vozidle umístěna bezpečně jak po směru jízdy, tak i proti směru jízdy. Autosedačka získala test OEKO-TEX® STANDARD 100 zaručující, že ve výrobcích nejsou přítomny látky toxické či škodlivé pro lidi a pro životní prostředí, a známku Hohenstein institutu “Skin-friendly”.

MAGNETICKÁ. ŠETŘÍCÍ ČAS. MULTIFUNKČNÍ.

Vysoce adaptabilní TAKATA MIDI I-SIZE PLUS je bezpečným, robustním parťákem pro všechny cestovatele, speciálně navrženým a konstruovaným pro potřeby malých cestovatelů, od narození do cca 4 let. V kombinaci s naší základnou I-SIZE BASE PLUS, lze dětskou autosedačku TAKATA MIDI I-SIZE PLUS instalovat v pozici protisměru i po směru jízdy, čímž nabízí několik možností umístění ve Vašem vozidle. Toto zajistí, že děti mezi 40-150-ti cm výšky mohou cestovat bezpečně a jistě v protisměrné pozici. Od výšky 71 cm (minimálně 15 měsíců), je umístění po směru jízdy jednoduché. Vypolstrovaná TAKATA MIDI I-SIZE PLUS, vyrobená z měkkých, na toxiny testovaných mikrovláken (certifikace OEKO-TEX® STANDARD 100 v produktové třídě 1 a Hohenstein známku kvality Skin-friendly), v různých barevných provedeních, s vysoce kvalitními dvojitými stehy, perfektně zapadne do jakéhokoliv stylu interiéru Vašeho vozidla. V tomto modelu bylo standardní množství polstrování AIRPAD v oblasti hlavy TAKATA MIDI I-SIZE rozšířeno o další AIRPAD v oblasti záhlaví, zajišťující zvýšenou ochranu a pohodlí. Autosedačka je vybavena flexibilní redukcí sedáku – lze opakovaně přizpůsobit velikosti každého dítěte a její součástí je stejná technologie AIRPAD.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Norma i-Size 61-105 cm
Záruka: 2 roky
Váhová kategorie : 15-36 kg
Hmotnost : 6.8 kg
Norma: UNECE 44/04
Typ upevnění : isofix nebo pás
Směr instalace : po směru

TAKATA Movie MIDI I SIZE PLUS

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: