Sleva 10 % pro registrované zákazníky na vybrané zboží.
Registrace ZDE

nonage

Nonage je česká firma, specializující se na výrobu BIO produktů a produktů ekologického zemědělství s širokou paletou chutí. 

 

Česká společnost Nonage vyrábí přírodní produkty, které chutnají dětem i dospělým. Jednotlivé produkty jsou zpracovány čistě jen z ovoce bez přidaných chemických konzervantů, umělých sladidel a umělých barviv. Produkty si můžete objednat ve formě ovocných šťáv (džusů), sirupů, konzervovaného ovoce, smoothie, ovocné výživy a džemů. Při výrobě produktů je použit technologický postup, který minimalizuje ztráty účinných látek a jsou vyráběny ze 100% ovoce. Toto šetrné zpracování zachovává přírodní chuť a obsah.

Ovoce je pečlivě vybíráno od místních pěstitelů převážně v ČR a SR. Suroviny pocházejí z kontrolovaného ekologického zemědělství, bez použití geneticky modifikovaných organismů a chemických a syntetických přísad, dle evropských ekologických předpisů.

Ochutnejte třeba výborný rakytníkový sirup. 

Za studena lisovaná šťáva je vyrobena z plodů rakytníku řešetlákového. Má specifickou chuť a vůni. Podporuje správnou funkci imunitního systému a je významným antioxidantem. Rakytníkový džus může pít celá rodina, doporučené dávkování je 25 ml džusu denně.

   

 3_2456

Žádné produkty značky nonage nebyly nalezeny...
×

Splátková kalkulačka ESSOX