Sleva 10 % pro registrované zákazníky na vybrané zboží.
Registrace ZDE

BeSafe autosedačka 61-105 cm iZi Turn i-Size metallic mélange

Kód: BP3178.002
15 699 Kč
Skladem

Flexibilní otáčení autosedačky pro batolata s unikátní pozicí autosedačky s Universal Level Technology. Svému dítěti ve věku zhruba do čtyř let nákupem této nadstandartní sedačky poskytnete dvojitou ochranu i díky nejmodernějším funkcím pro každodenní používání. Nabízí navíc možnost rotace o 360 stupňů a díky tomu možnost instalace po i proti směru jízdy.

• Universal Level Technology™ pro nejlepší pozici autosedačky v různých modelech automobilů
• 10 pozic nastavení opěrky hlavy
• vhodná pro děti od 61 - 105 cm
• otočná o 360°
• instalace po i proti směru jízdy
• uchycení pomocí ISOFixu
• integrovaná podpůrná noha se zvukovým a vizuálním indikátorem
• zesílená boční ochrana

Detailní informace

Detailní popis produktu

Možnost úplné rotace

Sedačka BeSafe iZi Turn i-Size nabízí funkci plné, tedy 360° rotace. Umožňuje komfortní vložení i vyjmutí vašeho dítěte z autosedačky v jakékoliv pozici. Nabízí také dvojí ochranu pro děti od batolátek až do čtyř let. Důrazně doporučujeme, aby dítě cestovalo proti směru jízdy co nejdéle (do 4 let  – 105 cm), ale tato sedačka nabízí i možnost, použít ji nastavenou po směru jízdy, pokud to bude nutné. iZi Turn i-Size poskytuje po směrné nastavení pro snadnou manipulaci a použití. Pro extra komfort a správnou pozici dítěte disponuje odnímatelnou vložkou Two-Fit Cushion.

Dvojitá ochrana dítěte

Autosedačka je vyrobena s ochranou při bočním nárazu v konstrukci autosedačky (SIP) a s dodatečnou ochranou při nárazu z boku SIP+ v přizpůsobeném tvaru. Chránící a měkká opěrka pro hlavu je vybavena inovativní výplní Dynamic Force Absorber™. Umožňuje dítěti cestovat proti směru jízdy, tedy 5x bezpečněji až do jeho 4 let.

Universal Level Technology

Vaše dítě bude vždy v nejoptimálnější odpočinkové pozici v jakémkoliv vozidle. S nákupem sedačky BeSafe iZi Turn i-Size získáte pro svou ratolest ochranu se speciálním technologickým doplňkem, který je součástí základny autosedačky, v unikátním designu, který umožňuje vždy nainstalovat tuto autosedačku vodorovně, bez ohledu na to, jaký sklon má sedadlo vašeho vozu. Díky pevné konstrukci je tlak rovnoměrně a bezpečně rozložený přes opěrnou nohu na podlahu vozidla. Na horní konstrukci základny je polohování autosedačky, iZi Turn i-Size do 4 snadno nastavitelných pozic, pro maximální pohodlí, kdekoli a kdykoli.

S nejmodernější výplní Dynamic Force Absorber v opěrce hlavy autosedačky, která poskytuje optimální ochranu nejzranitelnějším částem těla dítěte. Plocha výplně je z různých flexibilních zón, které optimálně absorbují tlak při bočním nárazu ohybem do vnitřní oblasti konstrukce opěrky hlavy, zatímco ve vnějších oblastech zůstává pevnější. Tak funguje Dynamic Force Absorber, jako trampolína

Bezpečnost a pohodlí

Odnímatelná vložka pro malé děti Two-Fit Cushions je vyrobena z měkkých, ale podpůrných materiálů poskytuje vyšší odpružení a stabilitu, ve chvíli, kdy začnou používat tuto autosedačku. Tím, že je vyrobena ze dvou částí, může být každá část vyjmuta samostatně dle růstu dítěte, což vám umožní upravit sezení a polohu pásu v iZi Turn i-Size přesně na jeho postavu.

Uchycení pomocí ISOFIXU

ISOFIX je bezpečný kotvící systém, který je založený na instalování autosedačky k jistícím bodům auta, aniž by přitom využíval bezpečnostní pásy. Jeho bezpečnost spočívá v tom, že neumožňuje, abyste autosedačku ukotvili špatně. Více se dozvíte zde.

Homologační nařízení pro dětské zádržné systémy i-Size. (1)

Doplňkové parametry

Kategorie: Autosedačky 0-18kg
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

BeSafe je firma založená v Norsku v roce 1919 rodinou Torgersen. Od roku 1963 se specializuje na výzkum a vývoj bezpečnostních prvků v automobilech pro ještě nenarozené děti, batolata i starší děti. Pro BeSafe vždy bude bezpečnost dětí při cestování na prvním místě. Dlouhodobé zkušenosti v této oblasti v kombinaci s inovacemi sehrály významnou roli v rozvoji této společnosti, a také vedly k tomu, že autosedačky BeSafe získaly řadu ocenění nejen v crash testech. Důležitým zdrojem inspirace a úspěchu bylo bezpečné cestování pro děti. Intenzita dnešní dopravy, nárůst počtu automobilů, požadavky na rychlost a bezpečnost jsou opravdu nekompromisním motivem pro rozvoj jejich dětských autosedaček. Hlavním cílem je ochránit vaše dítě nejlepším možným způsobem v případě dopravní nehody. Zapomeňme na ocenění a testy, ty nejsou pro BeSafe tak jak to funguje v reálném životě. To znamená, že bezpečná autosedačka v bezpečném voze je schopná zachránit lidský život.

×

Splátková kalkulačka ESSOX