Sleva 10 % pro registrované zákazníky na vybrané zboží.
Registrace ZDE

BeSafe autosedačka 61-105 cm iZi Twist i-Size Metallic Mélange

Kód: BP3177.002
14 999 Kč
Skladem

Univerzální autosedačka, která nabízí nejlepší pozici v různých modelech automobilů. Model iZi Twist i-Size je vhodný pro děti od 61 - 105 cm, do cca 4 let s maximální nosností až 18 kilogramů. Svému dítěti nákupem této sedačky zajistíte nadstandardní pohodlí a především bezpečí. Instalace je možná pouze proti směru jízdy, k čemuž je třeba využít systému ISOFIX.

  • vysoce kvalitní materiály Two-Fit Cushions™
  • jedinečné nastavení pro dítě
  • výjimečný komfort díky 5 nastavitelným pozicím
  • 6 pozic nastavení opěrky hlavy, díky tomu je rostoucí s dítětem
  • inovovaná přídavná boční ochrana SIP+
  • instalace pouze proti směru jízdy
  • uchycení pomocí ISOFixu
  • přední vzpěra

Detailní informace

Detailní popis produktu

Autosedačka iZi Twist i-Size je vybavena nejmodernějšími materiály a nabídne tak vašemu dítěti nejen vynikající komfort, ale samozřejmě i extrémně vysokou ochranu proti úrazu. Opěrka hlavy je vyrobena ze speciálního materiálu a konstruována s flexibilními zónami, které optimálně absorbují energii bočního nárazu ohýbáním se uvnitř opěrky zatímco vnější strana zůstává pevná. Dvojitá odnímatelná vložka iZi Twist i-Size je vybavena dvojitou odnímatelnou vložkou Two-Fit Cushions™, umožňující vhodné a pohodlné nastavení individuálně pro každé dítě. Je vyrobená z jemných a podpůrných materiálů, Two-Fit Cushions™ poskytuje menším dětem větší komfort a lepší stabilitu, když přecházejí z novorozenecké autosedačky do této větší pro batolata. 

Vhodná pro děti do čtyř let

Sedačka iZi Twist i-Size se skládá ze dvou částí. Umožňuje rodičům nastavit správnou pozici pásů pro uchycení dítěte až do věku čtyř let. Díky nastavitelné opěrce hlavy a ramenním popruhům do několika pozic roste tato autosedačka s vaším dítětem novorozeňátka až po batole (maximálně však do hmotnosti 18 kilogramů). Autosedačka je samozřejmě schválena dle platné normy ECE R 129 (i-Size), prošla totiž takzvaným Plus testem, tedy testem bezpečnosti, který je velmi náročný a celosvětově uznávaný. Instalace je možná pouze proti směru jízdy za použití systému ISOFIX. V neposlední řadě nabízí zvukové a optické indikátory správného uchycení autosedačky. Nákupem této sedačky 

Uchycení pomocí ISOFIXU

ISOFIX je bezpečný kotvící systém, který je založený na instalování autosedačky k jistícím bodům auta, aniž by přitom využíval bezpečnostní pásy. Jeho bezpečnost spočívá v tom, že neumožňuje, abyste autosedačku ukotvili špatně. Více se dozvíte zde.

Dvoufázová ochrana - bezpečí pro vaše dítě

Autosedačka iZi Twist i-Size disponuje zesílenou boční ochranou (SIP) v konstrukci autosedačky a přídavnou boční ochranou SIP+ v inovovaném provedení. Umožňuje dítěti cestovat 5x bezpečněji do jeho cca 4 let. Velkou pomocí pro rodiče a méně stresu pro děti jsou asistenční magnety v potahu Magnet Belt Assistants™, které usnadňují upoutání dítěte do autosedačky. Díky rotačnímu systému zabudovanému v konstrukci autosedačky je nyní přístup k usazení dítěte mnohem jednodušší.

Homologační nařízení pro dětské zádržné systémy i-Size. (1)

Doplňkové parametry

Kategorie: Autosedačky 0-18kg
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

BeSafe je firma založená v Norsku v roce 1919 rodinou Torgersen. Od roku 1963 se specializuje na výzkum a vývoj bezpečnostních prvků v automobilech pro ještě nenarozené děti, batolata i starší děti. Pro BeSafe vždy bude bezpečnost dětí při cestování na prvním místě. Dlouhodobé zkušenosti v této oblasti v kombinaci s inovacemi sehrály významnou roli v rozvoji této společnosti, a také vedly k tomu, že autosedačky BeSafe získaly řadu ocenění nejen v crash testech. Důležitým zdrojem inspirace a úspěchu bylo bezpečné cestování pro děti. Intenzita dnešní dopravy, nárůst počtu automobilů, požadavky na rychlost a bezpečnost jsou opravdu nekompromisním motivem pro rozvoj jejich dětských autosedaček. Hlavním cílem je ochránit vaše dítě nejlepším možným způsobem v případě dopravní nehody. Zapomeňme na ocenění a testy, ty nejsou pro BeSafe tak jak to funguje v reálném životě. To znamená, že bezpečná autosedačka v bezpečném voze je schopná zachránit lidský život.

×

Splátková kalkulačka ESSOX